Drive 20" Chrome Sport DRVCS20DDA-ELR
Drive Medical
ƒ352.33
Write a Review
SKU:
DRVCS20DDA-ELR
UPC:
Width:
13.00 (in)
Height:
36.00 (in)
Depth:
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
20" Chrome Sport, Detachable Desk Arm, Swing-Away Elevating Legrest
  • Chrome frame.
  • Padded armrests.
  • Embossed vinyl upholstery is durable, lightweight, attractive and easy to clean.
  • Urethane tires mounted on composite wheel provides durability and low maintenance.
  • Comes with push to lock brakes.
  • 8" front casters, adjustable in 3 positions.